I Wirtualny Rajd Rowerowy dla WOŚP

Chojnickie Towarzystwo Miłośników Roweru „Cyklista” wspólnie z Chojnickim Sztabem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizuje po raz pierwszy Wirtualny Przejazd Rowerowy, który ma na celu wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jaki i zwiększenie aktywności naszych rowerzystów. Ze względu na sytuację epidemiczną oraz bezpieczeństwo i zdrowie uczestników, nie organizujemy zbiorowego wydarzenia, jak i nie jest to forma zorganizowanego rajdu, ale natomiast indywidualna czy też rodzinna przejażdżka mieszkańców Chojnic i okolic.Do pokonania jest dystans min. 10 km na rowerze.
Dzień, miejsce oraz godzinę startu wybieracie sami.

Dla pierwszych 40 zarejestrowanych uczestników (klikamy w wydarzeniu na fb wezmę udział) będziemy mieli medale.

Aby otrzymać ten wyjątkowy „wośp-owy” medal, zadaniem uczestników jest:
– przejechanie wymaganych kilometrów,
– przedstawienie świątecznej relacji fotograficznej na naszym wydarzeniu facebookowym lub przesłanie go na nasz adres poczty elektronicznej: cyklista.chojnice@gmail.com.
zdjęcie musi zawierać uczestnika wraz z dodatkiem świątecznym (osoba lub rower z elementami świątecznymi)
– w dniu 31 stycznia od godz. 12.00-13.00 w rejonie „zodiaków’ przy Parku 1000-lecia CHTMR Cyklista będzie oczekiwał z puszką WOŚP, gdzie po symbolicznym wrzuceniu do puszki, cyklista dostanie pamiątkowy medal.
Udział w wydarzeniu wiąże się z wyrażeniem zgody i umieszczeniem wizerunku uczestnika zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Siema Dariusz Piekarski – ChTMR „Cyklista

przez Redakcja Chojniczanin.pl

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.