Informacja z Urzędu Miejskiego

Informacja dot. ograniczenia dostępu do pomieszczeń Urzędu Miejskiego, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Ośrodka Profilaktyki Rodzinnej i Środowiskowego Domu Samopomocy w Chojnicach

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

W celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2 od 16 marca 2020 r. do 31 marca 2020 r. Burmistrz Miasta Chojnice zarządza ograniczenie dostępu do pomieszczeń Urzędu Miejskiego w Chojnicach, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chojnicach, Ośrodka Profilaktyki Rodzinnej w Chojnicach, Środowiskowego Domu Samopomocy w Chojnicach dla interesantów w ten sposób, że wszelkie podania, wnioski, pisma, zapytania oraz pozostałą dokumentację należy składać za pośrednictwem placówki pocztowej, bądź kontaktować się bezpośrednio z pracownikami Urzędu Miejskiego w Chojnicach, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chojnicach, Ośrodka Profilaktyki Rodzinnej w Chojnicach, Środowiskowego Domu Samopomocy w Chojnicach telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej, poczty tradycyjnej bądź poprzez system ePUAP (elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej).

Urząd Stanu Cywilnego w Chojnicach będzie przyjmował interesantów jedynie w sytuacjach, kiedy kontakt osobisty jest nieodzowny tj. rejestracji urodzeń i zgonów.

Kasa Urzędu Miejskiego w Chojnicach znajdująca się w budynku Ratusza w Chojnicach ul. Stary Rynek 1 będzie zamknięta od dnia 13 marca 2020 roku do dnia 31 marca 2020 roku. Płatności i należności publicznoprawne należy regulować w formie bezgotówkowej, tj. przelewem bankowym, przelewem elektronicznym albo przekazem pocztowym, na określony rachunek bankowy.

Pracownicy samorządowi Urzędu Miejskiego w Chojnicach, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chojnicach, Ośrodka Profilaktyki Rodzinnej w Chojnicach, Środowiskowego Domu Samopomocy w Chojnicach będą udzielać informacji na temat realizowanych usług publicznych tylko telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej – informacje nie będą udzielane w kontakcie bezpośrednim. Lista numerów kontaktowych oraz adresów poczty elektronicznej jest zamieszona na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Chojnicach oraz BIP.

Korespondencja zwrotna nie będzie wydawana w siedzibie Urzędu, ale będzie każdorazowo przesyłana adresatowi na podany przez niego adres korespondencyjny.

Dyżury Burmistrza Miasta Chojnice odbywające się we wtorki w wymienionym okresie zostają odwołane. Skargi, wnioski i interwencje Burmistrz Miasta Chojnice przyjmuje za pośrednictwem poczty tradycyjnej, poczty elektronicznej lub poprzez system ePUAP.

przez Redakcja Chojniczanin.pl

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.