Salonu Zdrowia i Urody „Anatola Babińska”

Jesień jest bardzo dobrą porą na wykonywanie przeróżnych zabiegów w gabinecie kosmetycznym, jest to idealny czas na regenerację skóry. Jednym z miejsc w Chojnicach  gdzie mogą Państwo kompleksowo zadbać o swój wygląd jest Salonu Zdrowia i Urody „Anatola Babińska”.

Salon powstał w 1985 roku i z roku na rok powiększa swój zakres usług. Zaprasza wszystkich potrzebujących indywidualnej i profesjonalnej opieki nad twarzą i ciałem. Zadba o Twoje stopy i dłonie. Oferuje szeroki wachlarz usług fryzjerskich. Oferowane przez nas usługi sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nieustanny rozwój branży kosmetycznej, kosmetologii i medycyny estetycznej stwarza nam coraz większe możliwości. Dlatego uważamy, że zawsze można coś poprawić i zrobić lepiej.

Tylko odpowiednio wykwalifikowany zespół składający się się z lekarza medycyny estetycznej, lekarza dermatologa, kosmetologa, kosmetyczek, podologa i fryzjerów pozwolą zatrzymać młodość, którą odnajdą Państwo w swoim świeżym i pięknym wyglądzie każdego dnia.

W salonie można zakupić kosmetyki firmy THALGO.

Salonu Zdrowia i Urody „Anatola Babińska” mieści się w Chojnicach na ulicy Mestwina 12a Kontakt do salonu tel. 52 397 37 87 kom. +48 696 03 25 50

więcej informacji na stronie internetowej www.anatolababinska.com.pl

przez Redakcja Chojniczanin.pl

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.