To było oszustwo metodą na policjanta – rozpoznajesz tą osobę?

Chojniccy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa metodą „na policjanta”. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa, który doprowadził pokrzywdzonego do niekorzystnego rozporządzania swoim mieniem na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Chojnicach lub najbliższą jednostką policji.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa metodą „na policjanta”. Sprawca w dniu 20 sierpnia br podstępem nakłonił pokrzywdzonego chojniczanina do wypłacenia i przekazania kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach znajdującej się przy ul. Warszawskiej 13.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 47 743 62 22 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: kppchojnice@pomorska.policja.gov.pl

przez Redakcja Chojniczanin.pl

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.