Wielki powrót food trucków do Chojnic!

Wiosenny zlot przy Proxima Parku.
Oryginalny burger i belgijskie frytki pod chmurką? Sezon foodtruckowy czas zacząć! 30 kwietnia raz 1, 2 i 3 maja 2021 r. to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. W Chojnicach pojawią się prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez cztery dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami. Wiosenne, kulinarne świętowanie będzie miało miejsce na parkingu pod Proxima Parkiem.

Foodtruckowy lifestyl cieszy się w Polsce niegasnącą popularnością. Po dłuższej przerwie food trucki wracają do polskich miast i miasteczek, by promować kulinaria i karmić mieszkańców daniami z różnych stron świata.
Długi weekend od 30 kwietnia – 3 maja upłynie w Chojnicach pod znakiem doskonałego jedzenia. Organizatorzy zlotu zapraszają do rodzinnego świętowania wiosny pod centrum handlowym Proxima Park, gdzie odbędzie się kultowy już zlot.

Do Chojnic zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.
Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.
Zlot odbędzie się pod Proxima Parkiem, ul. Jana Pawła II 2D, w Chojnicach. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

W przypadku dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu: Tomasz Kamyk, kom.: 662 7743 959

przez Redakcja Chojniczanin.pl

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.