Zapisz swoje dziecko na ferie w bibliotece

Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dzieci MBP zachęca swoich czytelników do zapisów na zajęcia podczas ferii zimowych w dniach 29 stycznia-9 lutego 2018 roku – dla przedszkolaków oraz dla starszych dzieci.

W pierwszym tygodniu ferii – 29 stycznia-2 lutego (poniedziałek-piątek) – zajęcia będą odbywały się od 10.00 do 11.00 i będą adresowane dla dzieci w wieku przedszkolnym wraz z opiekunami Będą to zajęcia z książką, a w ich trakcie planowane są czytanie bajki, zajęcia ruchowe i plastyczne.

W drugim tygodniu ferii – 5 lutego-9 lutego (poniedziałek-piątek) od godz. 10.00 do 12.30 w Wypożyczalni i Czytelnia dla Dzieci trwać będą zajęcia dla dzieci w wieku 6-13 lat. Będą to zajęcia tematyczne w oparciu o tekst, a w ich trakcie planowane są gry i zabawy ruchowe, zajęcia teatralne, plastyczne, spotkanie z zaproszonym gościem.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Przy zapisach pierwszeństwo mają czynni czytelnicy biblioteki. Zapisów można dokonywać osobiście, telefonicznie lub mailowo u bibliotekarek Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci MBP w Chojnicach, pokój 112, ul. Wysoka 3, tel. 52 397 2807, e-mail: dziecieca@bibliotekachojnice.pl.

przez Redakcja Chojniczanin.pl

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.