Zmiany na stadionie i nowe karty karnetowe

Od poniedziałku 11 grudnia ruszyła otwarta sprzedaż karnetów na domowe mecze Chojniczanki w rundzie wiosennej Nice 1 Ligi. Od tej rundy wprowadzonych zostało kilka istotnych zmian.

Pierwsza to zmiany na Stadionie Miejskim Chojniczanka. Do pierwszego meczu rundy wiosennej z Rakowem Częstochowa, gotowa będzie nowa cześć zadaszenia nad sektorami A1, A2, A3, czyli tymi znajdującymi się od strony budynku klubowego. Ponadto dokończona zostanie budowa ogrodzenia dzielącego miejsca siedzące od ciągu komunikacyjnego na koronie stadionu, zgodnie z zaleceniami Polskiego Związku Piłki Nożnej. W związku z tym na stadionie nie będzie już miejsc stojących. Prosimy naszych kibiców o uwzględnienie w/w informacji przy wyborze miejsca na mecze rundy wiosennej.

Druga zmiana to nowa karta karnetowa. Przy zakupie karnetu, kibic otrzyma kartę karnetową na której – oprócz danych kibica – będą także informacje o wykupionym miejscu czyli sektor i numer krzesełka. Pierwsze wyrobienie karty karnetowej będzie wliczone w cenę karnetu. Karta karnetowa wyrabiana jest w zamian za Kartę Kibica Chojniczanki. W momencie wymiany karty kibica na kartę karnetową, karty kibica tracą swoją ważność.

więcej informacji na stronie www.mkschojniczanka.pl

przez Redakcja Chojniczanin.pl

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.