Jarosław Klauzo prezesem MKS Chojniczanka

10 czerwca 2020 roku podczas Walnego Zgromadzenia akcjonariuszy MKS Chojniczanka 1930 S.A. doszło do zmian w zarządzie klubu.

Powodem zmian było zrzekniecie się funkcji prezesa klubu przez Macieja Polasika. Decyzja ta była związana z objęciem przez Macieja Polasika stanowiska dyrektora szpitala w Chojnicach.

Akcjonariusze mianowali na nowego prezesa Jarosława Klauzo, który przez ostatnie 13 lat pełnił funkcję wiceprezesa Chojniczanki. Nowym wiceprezesem klubu został Przemysław Gliszczyński będący w zarządzie od 2014 roku. Na stanowisku wiceprezesa pozostanie również Rafał Zabrocki pełniący tę funkcję od lipca 2019 roku.

Minęło 13 lat odkąd zostałem prezesem. Rozstawać się z klubem było dla mnie bardzo trudno dlatego ma ono charakter symboliczny. Nadal mam w sercu Chojniczankę, nadal będę z całych sił pomagał klubowi oraz wspierał nowego prezesa. Piłka nożna w Chojnicach ma się wciąż rozwijać – powiedział na konferencji prasowej Maciej Polasik.

Nie wyobrażam sobie dalszego funkcjonowania zarządu bez wsparcia Macieja Polasika. Wierzę, że w miarę możliwości będzie brał czynny udział w życiu klubu. Siłą organizacyjnej strony Chojniczanki jest zarząd. Prezes Polasik powiedział, że starał się zawsze prowadzić klub w taki sposób, żeby każdy czuł się prezesem. Chcę kontynuować tę myśl. Decyzje zawsze podejmujemy gremialnie. Nasz

źródło: mkschojniczanka.pl

przez Redakcja Chojniczanin.pl

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.