Zapraszamy na XII Jarmark Bożonarodzeniowy!

Burmistrz Miasta Chojnice oraz Promocja Regionu Chojnickiego zapraszają na tegoroczny jarmark bożonarodzeniowy, który odbywać się będzie w samym centrum miasta, na chojnickim rynku w dniach 13 – 15 grudnia 2019 roku.

W atmosferze oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, przy dźwiękach kolęd mieszkańcy miasta i turyści będą mogli zrobić przedświąteczne zakupy, obejrzeć jasełka, a także skosztować świątecznych potraw.

Nie zabraknie stoisk oferujących asortyment świąteczny: ciekawe prezenty, kosmetyki, galanterię skórzaną, opakowania do prezentów, ozdoby, iluminacje świetlne, słodycze, zabawki, choinki, stojaki do choinek, wypieki cukiernicze, wszelkie specjały polskiej kuchni, artykuły rzemiosła artystycznego i wszystko to, co jest związane z tradycją tych wspaniałych świąt.

Program jarmarku:

13 grudnia (piątek):

godz. 13.00 – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 „Program świąteczny”

godz. 14.00 – Szkoła Podstawowa nr 8 „Moc radości…”

godz. 15.00 – Szkoła Podstawowa nr 1 „Z kolędą i piosenką świąteczną”

godz. 16.00 – Szkoła Podstawowa nr 5 „A słowo ciałem się stało”

godz. 17.00 – Stowarzyszenie Dworek Polski „Staropolskie kolędowanie”

14 grudnia (sobota):

godz. 11.30 – gotowanie zupy przez Radnych

15 grudnia (niedziela):

godz. 11.15 – otwarcie „Szopki ze zwierzętami”

godz. 14.00 – wizyta św. Mikołaja wraz z Moto-Mikołajami z Klubu Motocyklowego AUROCHS FG i Carrefour Chojnice


W trakcie trzech dni jarmarku zapraszamy na stoiska, gdzie znajdziecie Państwo wiele pomysłów na dekoracje, prezenty oraz świąteczne smakołyki (wędliny, sery, miody, słodycze, potrawy przygotowane przez Stowarzyszenia i Koła Gospodyń Wiejskich).

Tawerna Żeglarska „Buchta” zawita na jarmark z ciepłymi napojami i pysznymi daniami. Gościć będzie u nas również kino 7D.

Zbierać będziemy zabawki i artykuły plastyczne dla przedszkola z partnerskiego miasta Korsuń Szewczenkowski na Ukrainie – upominki można składać w biurze Promocji Regionu Chojnickiego.

W niedzielę od godz. 11.00 rusza akcja zorganizowana przez Klub Motocyklowy AUROCHS FG – zbiórka pieniędzy na rehabilitację Oskara Grzesiaka – pyszna i ciepła grochówka za wrzutkę do puszki.

źródło: Urząd Miejski Chojnice

przez Redakcja Chojniczanin.pl

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.