Terminy lipcowych domowych meczów

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wyznaczył terminy meczów 31., 32., 33. i 34. kolejki Fortuna 1 Ligi. W związku z tym poznaliśmy już wszystkie dokładne terminy domowych spotkań w bieżącym sezonie.

Pierwszy domowy mecz piłkarze Chojniczanki rozegrają w piątek 3 lipca o godzinie 17:40 z Sandecją Nowy Sącz. Następnie w piątek 10 lipca o godzinie 18:00 Chojniczanka podejmie Chrobry Głogów. We wtorek 14 lipca do Chojnic przyjedzie Zagłębie Sosnowiec. To spotkanie rozegrane zostanie o godzinie 17:00. Ostatni domowy mecz zaplanowany jest na sobotę 18 lipca o godzinie 17:40. Przeciwnikiem będzie Warta Poznań.

Przypominamy, że posiadacze karnetów na mecze Chojniczanki w sezonie 2019/20 mogą rezerwować miejsca na te spotkania wyłącznie do środy 1 lipca. Rezerwacja w późniejszym terminie nie będzie już możliwa.

Mecze z Sandecją Nowy Sącz i Wartą Poznań transmitowane będą w telewizji Polsat Sport. Starcia z Chrobrym i Zagłębiem Sosnowiec obejrzeć będzie można za pośrednictwem platformy ipla.

Poznaliśmy także termin ostatniej ligowej kolejki kiedy to Chojniczanka zagra ze Stalą Mielec. Wszystkie mecze 34. kolejki rozegrane zostaną o tej samej porze czyli w sobotę 24 lipca o godzinie 17:40. Telewizja Polsat Sport pokaże Multiligę czyli transmisję zbiorczą ze wszystkich stadionów.

źródło: MIEJSKI KLUB SPORTOWY „CHOJNICZANKA 1930”

przez Redakcja Chojniczanin.pl

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.