Obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Chojnicach

Burmistrz Miasta Chojnice informuje, iż w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa z dniem 25 maja 2020 roku wstęp interesantów do Urzędu Miejskiego w Chojnicach odbywa się według następujących zasad:

  1. Wszelkie podania, wnioski, pisma, zapytania oraz pozostałą dokumentację należy składać w skrzynce pocztowej znajdującej się przed budynkiem Urzędu Miejskiego w Chojnicach, za pośrednictwem placówki pocztowej, bądź kontaktować się bezpośrednio z pracownikami Urzędu Miejskiego w Chojnicach, telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej, poczty tradycyjnej bądź poprzez system ePUAP (elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej).
  2. Wstęp do Urzędu odbywa się po uprzednim telefonicznym ustaleniu godziny przyjęcia interesanta.
  3. Realizacja prawa wglądu do akt sprawy odbywa się po uprzednim telefonicznym ustaleniu godziny. Zaleca się, by realizacja prawa wglądu do akt  odbywała się w drodze elektronicznej, poprzez wysłanie scanu na adres mailowy wskazany we wniosku.
  4. Wykaz numerów telefonów oraz adresów mailowych dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Chojnicach miastochojnice.pl oraz pod numerem telefonu 523971800.

Powyższe zasady pracy Urzędu Miejskiego w Chojnicach w opisanym wyżej zakresie  obowiązują do odwołania.

przez Redakcja Chojniczanin.pl

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.